RELPOL R3N-2013-23-5230-WT 230V AC RÖLE
Stok Kodu
R3N-2013-23-5230-WT
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
 Ürün Resimleri Temsilidir*
RELPOL
electromagnetic
3PDT
230V AC
10 A / 250 VAC
10 A / 24 VDC
20A
max 440V AC, max 250V DC
industrial
socket
R3N
-40...55°C
27.5 x 21.2 x 35.6mm
16100Ω
100mΩ
1.6VA
2.2x0.5mm connectors
IP40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
RELPOL R3N-2013-23-5230-WT 230V AC RÖLE Relpol RELPOL R3N-2013-23-5230-WT 230V AC RÖLE ürününü ve RELPOL 3 KONTAK RÖLE kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. R3N-2013-23-5230-WT