RELPOL R4N-2014-23-5115-WT 115V AC RÖLE
Stok Kodu
R4N-2014-23-5115-WT
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
RELPOL
electromagnetic
4PDT
115V AC
6 A / 250 VAC
6 A / 24 VDC
6A
max 250V AC, max 250V DC
industrial
socket
R4N
-40...55°C
27.5 x 21.2 x 35.6mm
3610Ω
100mΩ
AgNi
1.6VA
2.2x0.5mm connectors
IP40
G4, GZ4, GZM4, GZT4
12A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
RELPOL R4N-2014-23-5115-WT 115V AC RÖLE Relpol RELPOL R4N-2014-23-5115-WT 115V AC RÖLE ürününü ve RELPOL 4 KONTAK RÖLE kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. R4N-2014-23-5115-WT