RELPOL R4N-2014-23-5230-WT 230V AC RÖLE
Stok Kodu
R4N-2014-23-5230-WT
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
RELPOL
elektromagnetyczny
4PDT
230V AC
6 A / 250 VAC
6 A / 24 VDC
6A
max 250V AC, max 250V DC
przemysłowy
podstawka
R4N
-40...55°C
27.5 x 21.2 x 35.6mm
16100Ω
100mΩ
AgNi
1.6VA
konektory 2,2x0,5mm
IP40
G4, GZ4, GZM4, GZT4
12A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
RELPOL R4N-2014-23-5230-WT 230V AC RÖLE Relpol RELPOL R4N-2014-23-5230-WT 230V AC RÖLE ürününü ve RELPOL 4 KONTAK RÖLE kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. R4N-2014-23-5230-WT