Relpol SIR6W-24VDC-R Röle
Relpol SIR6W-24VDC-R Röle
Stok Kodu
SIR6W-24VDC-R
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Teknik bilgi
Veri
dizin
863758
Bobin besleme türü
DC
Bobin voltajı
24 V
Kontak malzemesi
AgSnO2
Kişi sayısı ve türü
1 CO (NK)
Anma yükü AC1
AC1 - 6A/250 V AC
Nominal yük AC3
0.186 kW
Nominal yük DC1
6A/30 VDC
Montaj
35 mm ray üzerine montaj