RZ03-1C4-D024-R 024VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 8 PIN
Stok Kodu
RZ03-1C4-D024-R
Fiyat
Havale
74,42 TL (%2,00 havale indirimi)
*7,88 TL den başlayan taksitlerle!!
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
RZ03-1C4-D024-R 024VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 8 PIN Schrack RZ03-1C4-D024-R 024VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 8 PIN ürününü ve RZ Serisi PCB Röleler ( 400mW ) kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. RZ03-1C4-D024-R