TCN4H-24R 24-48VDC 24VAC 48x96 Terminalli PID Sıcaklık Kontrol Cihazı
Stok Kodu
TCN4H-24R
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Gösterim yöntemi : 4-hane 7-segment LED
Kontrol yöntemi : ON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrol
Giriş dosyası : Termokopul K(CA), J(IC), T(CC), R(PR), S(PR), L(IC)
RTD: DPt100Ω, Cu50Ω
Örnekleme hızı : 100ms
Kontrol çıkışı : Röle(250VAC~ 3A) veya
SSR drive(12VDC ) [ON/OFF]
Besleme : 100-240VAC~ 50/60Hz
Gösterim doğruluğu
Oda sıcaklığında (23℃ ±5℃)
• Termokopul R (PR), S (PR), altında200℃: (PV ±0.5% veya ±3℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
• Termokopul R (PR), S (PR), üzeri200℃: (PV ±0.5% veya ±2℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
• Termokopul L (IC), RTD Cu50Ω: (PV ±0.5% veya ±2℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
Oda dışı sıcaklık aralığı
• Termokopul R (PR), S (PR), altında200℃: (PV ±1.0% veya ±6℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
• Termokopul R (PR), S (PR), üzeri200℃: (PV ±0.5% veya ±5℃, yüksek olanı seç ±1-hane
• Termokopul L (IC), RTD Cu50Ω: (PV ±0.5% veya ±3℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
TCN4S- □ -P için doğruluk standardına göre ± 1 ekleyin.
Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Teknik özellik dosyaları
RTD: DPt100Ω, Cu50Ω
Örnekleme hızı 100ms
SSR drive(12VDC ) [ON/OFF]
Yardımcı çıkış Alarm 1/2
Besleme 100-240VAC~ 50/60Hz
Onay
Gösterim hassasiyeti •Oda sıcaklık aralığı(23℃±5℃):(PV ±0.5% veya ±1℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
•Oda dışı sıcaklık aralığı:(PV ±0.5% veya ±2℃, yüksek olanı seç) ±1-hane
Gecikme(ayarlanabilir hassasiyet) 1 - 100 ℃ / ℉ (0,1 - 50,0 ℃ / ℉) değişkeni
Oransal bant 0.1 - 999.9℃/℉
İntegral zaman 0 - 9999 sn
Türev zamanı 0 - 9999 sn
Kontrol süresi 0.5 - 120.0 sn
Manuel sıfırlama 0.0~100.0%
Ortam sıcaklığı -10 - 50℃, depolama: -20 - 60℃
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Kurulum türü Çift veya güçlendirilmiş yalıtım,ölçüm girişi ile güç kısmı arasındaki dielektrik kuvveti:: AC güç 2kV, AC/DC
Ağırlık Yaklaşık 194g(Yaklaşık 124g)
TCN4H-24R 24-48VDC 24VAC 48x96 Terminalli PID Sıcaklık Kontrol Cihazı Autonics TCN4H-24R 24-48VDC 24VAC 48x96 Terminalli PID Sıcaklık Kontrol Cihazı ürününü ve TCN Serisi Ekonomik Çift Göstergeli PID Sıcaklık Kontrol Cihazları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. TCN4H-24R