Telemecanique XMLP040BC21V 40bar - G1 / 4A erkek 4-20mA -DIN
Stok Kodu
XMLP040BC21V
Fiyat
375,87 TL + KDV
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
ürün aralığı
OsiSense XM
ürün veya bileşen tipi
Elektronik basınç sensörleri
basınç sensörü tipi
Basınç vericisi
basınç sensörü adı
XMLP
elektrik devresi tipi
Kontrol devresi
basınç sensörü ebadı
40 bar
yerel ekran
olmadan
kontrollü sıvı
Hava -20 ... 120 ° C
Tatlı su 0 ... 120 ° C
Hidrolik yağı -20 ... 120 ° C
Gaz -20 ... 120 ° C
Soğutma sıvısı -20 ... 120 ° C
sıvı bağlantı tipi
DIN 3852-E'ye uygun G 1 / 4A (erkek)
elektriksel bağlantı
1 erkek konnektör EN 175301-803-A (ex DIN43650) 3 pin
[Us] anma besleme gerilimi
12 ... 24 V DC SELV, voltaj sınırları: 8 ... 30 V
anlık tüketim
<20 mA
çıkış sinyali tipi
Analog
analog çıkış fonksiyonu
4 ... 20 mA, 2 kablolu
set başına miktar
1 set
ambalaj türü
bireysel
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
basınç ayar aralığı
0 ... 40 bar
izin verilen maksimum kaza basıncı
80 bar
imha baskısı
320 bar
akışkanla temas eden malzemeler
Paslanmaz çelik tipi 17-4PH
Paslanmaz çelik tipi AISI 304
Florokarbon FKM (Viton)
çalışma pozisyonu
Herhangi bir pozisyon
koruma tipi
Yük kısa devre
Ters polarite
Elektromanyetik uyumluluk
EN / IEC 61000-4-3'e uygun elektromanyetik alanlara duyarlılık - test seviyesi 10 V / m (f = 80 ... 1000 MHz)
EN / IEC 61000-4-4'e uygun elektriksel hızlı geçici / patlama bağışıklık testi seviye 2 kV
1.2 / 50 µs şok dalgaları bağışıklık testi EN / IEC 61000-4-5'e uygun test - 500 V 12 Ohm test seviyesi, 1 kV 42 Ohm
EN / IEC 61000-4-6'ya uygun ışınlı RF alanları - test seviyesi 10 V (f = 0.15 ... 80 MHz)
EN / IEC 61000-4-2'ye uygun elektrostatik boşalma bağışıklık testi - test seviyesi 8 kV hava, 4 kV kontak
[Uimp] nominal darbeye dayanma gerilimi
0.5 kV
çıkışta tepki süresi
Tam ölçeğin% 92'si için <5 ms
ölçüm doğruluğu
Ölçüm aralığının +/-% 0,5'i
çözüm
Sonsuzluk
hassasiyetin kayması
+/- 0,02% ölçüm aralığı / ° K
sıfır noktasının kayması
+/- 0,02% ölçüm aralığı / ° K
Uzun vadeli istikrar
Ölçüm aralığının +/-% 0.2'si
mekanik dayanıklılık
> = 10000000 devir
Ürün ağırlığı
0,05 kg
çap
30 mm
uzunluk
25 mm
ölçek tipi
Sabit diferansiyel
çevre
standartlar
CE
EN / IEC 61326-1
ürün sertifikaları
cULus
RCM
EAC
koruyucu tedavi
TC
operasyon için ortam hava sıcaklığı
-30 ... 100 ° C
depolama için ortam hava sıcaklığı
-30 ... 100 ° C
Titreşim direnci
EN / IEC 60068-2-64'e uygun 20 gn (f = 10 ... 2000 Hz)
şok direnci
EN / IEC 60068-2-27'ye uygun 11 ms için 25 gn
IP koruma derecesi
EN / IEC 60529'a uygun IP65
Telemecanique XMLP040BC21V 40bar - G1 / 4A erkek 4-20mA -DIN Telemecanique Telemecanique XMLP040BC21V 40bar - G1 / 4A erkek 4-20mA -DIN ürününü ve Basınç Sensörleri kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. XMLP040BC21V