BWP20-12P 20mm Eksen Aralığı  220mm Algılama Yüksekliği PNP Alan Sensörü
Stok Kodu
BWP20-12P
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
En az düzeye indirilmiş algılanmayan alan
  • Fresnel merceklerle 13mm’lik ince gövde
  • Hızlı tepki zamanı, maksimum 7ms
  • 4 ürün çeşidi (Optik eksen alanı: 10mm, Optik eksen sayısı: 8, 12, 16, 20)
BWP20-08
20mm
140mm
K
a
r
ş
ı
l
ı
k
l
NPN açık
kolektör
Tepki süresi:
Azami 6ms
12-24VDC
(3M Kablolu)
Aydınlık/
Karanlık
(Karşılıklı
konumlama
aralığı azami 5M
BWP20-12
220mm