BWP20-20P 20mm Eksen Aralığı  380mm Algılama Yüksekliği PNP Alan Sensörü
Stok Kodu
BWP20-20P
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
En az düzeye indirilmiş algılanmayan alan
  • Fresnel merceklerle 13mm’lik ince gövde
  • Hızlı tepki zamanı, maksimum 7ms
  • 4 ürün çeşidi (Optik eksen alanı: 10mm, Optik eksen sayısı: 8, 12, 16, 20)
BWP20-08
20mm
140mm