CR30-15DP 15mm PNP-NA 12-24VDC Kapasitif Sensör
Satış Fiyatı
2.948,17 TL
(Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
Stok Kodu
CR30-15DP
*166,85 TL den başlayan taksitlerle!!
Algılama Türü |
Kapasitif Proximity Sensörler |
Şekil |
Silindirik |
Tip |
Non-Ekranlı |
Büyüklüğü |
M30 71 mm x |
Kafa çapı |
30 |
Algılama Mesafe |
15 mm |
Güç Kaynağı |
12 - 24 VDC |
Çıkış Tipi |
PNP Normal Açık |
Kablo Tipi |
DC 3-Wire |
Bağlantı |
Kurşun türleri |
Frekans |
50 Hz |