CR30-15DP 15mm PNP-NA 12-24VDC Kapasitif Sensör
Stok Kodu
CR30-15DP
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Algılama Türü
Kapasitif Proximity Sensörler
Şekil
Silindirik
Tip
Non-Ekranlı
Büyüklüğü
M30 71 mm x
Kafa çapı
30
Algılama Mesafe
15 mm
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC
Çıkış Tipi
PNP Normal Açık
Kablo Tipi
DC 3-Wire
Bağlantı
Kurşun türleri
Frekans
50 Hz