ENC-1-1-T-24 Tekerlekli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
ENC-1-1-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Dişli yapısıyla hareket eden nesnelerin uzunluk ve hızını başarılı bir şekilde ölçebilme
  • Çıkış dalga biçimi, uluslararası ölçüm tipi birimiyle uyumludur (metre ya da inç)
  • Güç kaynağı : 5VDC, 12-24VDC ±5%
Özellikler
Çıkış Faz
A, B
Min.Ölçü Birimi
1 mm
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC ±% 5
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max.10mA, çıkış voltajı: Dk.(Güç kaynağı-1.5) VDC
Düşük - Yük akımı: Max.30mA, artık gerilim: Maks.0.4VDC
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.1ms'ye
Kablo uzunluğu: 2m, I = Max batar.20mA
Cevabı Frekans
Max.180 kHz
Akım Tüketimi
Max.60 mA (yükün kesilmesi)
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Tekerlek Çevresi
250 mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
Bağlantı
Normal
Tork Başlangıç
Sürtünme katsayısı bağımlı
İzin verilen Devrimi1
Max.5000 rpm
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Şok
Max.75G
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 ° C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 ° C
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Kablo
5P, Ø 5mm, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Koruma
IP50 (IEC standardı)
Yaklaşık.Birim Ağırlık
49 g
Tekerlekli artımlı enkoderler
Görünüm
Model
Ölçü Birimi
Tekerlek Çevresi
Çıkış Fazları
Çıkış
Çalışma
Gerilimi
enc-tekerlekli-artimli-enkoder
ENC-1-1-T-[5, 24]
1mm
250mm
A,B
Totem
pole
5:
5VDC
24:
12-24VDC
ENC-1-2-T-[5, 24]
1cm
ENC-1-3-T-[5, 24]
1m
ENC-1-4-T-[5, 24]
0,01yd
0,25yd
ENC-1-5-T-[5, 24]
0,1yd
ENC-1-6-T-[5, 24]
1yd
ENC-1-1-N-[5, 24]
1mm
250mm
NPN açık
kolektör
ENC-1-2-N-[5, 24]
1cm
ENC-1-3-N-[5, 24]
1m
ENC-1-4-N-[5, 24]
0,01yd
0,25yd
ENC-1-5-N-[5, 24]
0,1yd
ENC-1-6-N-[5, 24]
1yd
ENC-1-1-V-[5, 24]
1mm
250mm