OMRON 24V DC 5.0A S8VK-C12024  Ray Tipi
Stok Kodu
S8VK-C12024
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Omron S8VK serilerinin 24V DC olduğunu belirterek teknik detaylarını aşağıdan okuyabilirsiniz.
 S8VK Serisinin Pdf Dosyası İçin Tıklayınız.
 Datasheet
Teknik Detayları;
100/240VAC Giriş
Tek Faz
24VDC Çıkış
Çıkış Gücü 120W
Çıkış Akımı 5A
Çalışma sıcaklığı aralığı: -25º ila +60ºC
Kolay kablolama sağlayan iki adet DC çıkış terminali (negatif faz için üç adet)
EN61204-3, EN55011 Sınıf A ile uyumlu
Geliştirilmiş DIN ray montaj klipsi  kolay montaj olanağı sunar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
OMRON 24V DC 5.0A S8VK-C12024 Ray Tipi Omron OMRON 24V DC 5.0A S8VK-C12024 Ray Tipi ürününü ve 24V DC Ray Serisi kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. S8VK-C12024